Меню Закрити

Тротуарна плитка: догляд та очищення

 

Плитка тротуарна прослужить набагато більше часу, якщо вибрати надійного виробника тротуарної плитки, такого як Паркан-Харків , а також правильний догляд за нею. У зимовий період при постійному перепаді температури і при появі наморозі, не слід видаляти льодом або залізною лопатою, щоб зберегти вигляд і цілісність тротуарної плитки потрібно застосовувати дерев'яну лопату або пластмасові мітли та скребки. Також протипоказано застосовувати сіль! Оскільки вона роз'їдає верхній шар каменю плитки. Для більш правильної експлуатації тротуарної плитки потрібно використовувати пісок, який при відступі холодів можна без особливих зусиль вимести мітлою.

У розвинених країнах (і на щастя від недавнього часу у нас) із суворим зимовим кліматом використовують спеціальні реагенти від льодіння.

У літній період весь догляд за тротуарною плиткою зводиться лише до вимітання сміття, а більш забруднені ділянки відмиваються водою. Основним завданням у теплу пору року – це стеження за різними плямами та виведення їх.